Spotkanie na strzelnicy jako integracja firmowa – dobry czy zły pomysł?

Spotkanie integracyjne na strzelnicy to doskonała forma spędzania czasu w gronie swoich współpracowników.  Chociaż strzelanie to zajęcie nietypowe i nie każdemu kojarzy się ze spotkaniem integracyjnym, to coraz więcej osób wybiera właśnie taki motyw przewodni imprez pracowniczych. Z pewnością jest to rozrywka, która zaciekawi każdego.

integracyjne spotkanie na strzelnicy

Jak wygląda impreza integracyjna na strzelnicy?  

Po przybyciu na strzelnicę z „Naszą ekipą” musimy odbyć krótki instruktaż z zakresu działalności zasad strzelnicy oraz korzystania z broni palnej. Najważniejsze na strzelnicy jest bezpieczeństwo zarówno nasze jak i innych osób znajdujących się tam. Dlatego tak ważne jest, aby każda osoba, która znajduje się na terenie strzelnicy przeszła odpowiednie przeszkolenie, które pozwoli nam zachować bezpieczeństwo.

  • Ubezpieczenie

  • Instruktaż obchodzenia się z bronią
  • Opieka instruktorów

  • Niezbędny sprzęt

  • Catering, ognisko

  • Pamiątkowe zdjęcia, dyplomy i medale

  • Satysfakcja w standardzie

Jakich zasad musimy przestrzegać będąc na strzelnicy? 

integracyjne spotkanie na strzelnicy

Osoby, które biorą udział w spotkaniu na strzelnicy nie muszą spełniać żadnych specjalnych warunków. Warto wybrać ubrania, które są dla nas swobodne i w żaden sposób nie ograniczają naszych ruchów oraz wygodne buty, które trzymają się podłoża. Bezwzględnie przestrzegamy trzeźwości – w imprezie na strzelnicy nie mogą wziąć udziału osoby będące pod wpływem alkoholu,  środków odurzających czy leków psychotropowych, czego skrupulatnie pilnujemy. Każdy z uczestników musi też zapoznać się z regulaminem i przestrzegać go. Jedną z ważniejszych kwestii jest słuchanie się instruktorów, którzy są w odpowiedni sposób przeszkoleni.

Spotkanie integracyjne na strzelnicy to bardzo oryginalny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Są to niezapomniane emocje i adrenalina. Z całą pewnością będziemy ten czas mile wspominać.