SPĘDŹ IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ NA MAZURSKIEJ STRZELNICY!

Strzelecka impreza integracyjna to doskonała forma spędzania czasu w ramach szkoleń firmowych i team buildingu. Pozwala lepiej poznać współpracujące z nami osoby oraz udowodnić iż precyzja ma znaczenie zarówno w pracy jak i podczas zabawy. Dla wielu osób może być pierwsza w życiu okazja, by spróbować strzelania z broni palnej. Pojawia się nutka rywalizacji, chęć współzawodnictwa oraz dążenie do uzyskania jak najlepszych wyników. Impreza integracyjna na strzelnicy znacznie uatrakcyjnia zabawę i zacieśnia znajomości co przekłada się na późniejszą współpracę zespołową.

Oprócz funkcji rozrywkowej, strzelectwo wzmacnia koncentrację, uczy panować nad emocjami, zwiększa odwagę i pewność siebie.

Zapewniam:

  • ubezpieczenie

  • instruktaż obchodzenia się z bronią

  • opieka instruktorów

  • niezbędny sprzęt – nauszniki, okulary, tarcze

  • catering, ognisko

  • pamiątkowe zdjęcia, dyplomy, medale

  • satysfakcja w standardzie

Wyjazd integracyjny na strzelnicę to oryginalny pomysł i z pewnością przysporzy uczestnikom mnóstwo pozytywnych emocji.

Jak wygląda impreza integracyjna na strzelnicy?

Zanim rozpoczniecie strzelanie omówimy zasady bezpieczeństwa oraz zaprezentuje Wam prawidłową postawę strzelecką oraz jak trzymać poprawnie broń, w jaki sposób celować i jak oddać strzał. Oczywiście jest to wiedza o strzelectwie w pigułce, ale taka baza wystarcza, żeby móc z przyjemnością korzystać ze strzelnicy. Gdy każdy z uczestników opanuje podstawy zakładamy okulary i słuchawki ochronne i zaczynamy wystrzałową zabawę .
Strzelnica w Mrągowie jest otwarta i posiada zadaszenia, możemy strzelać przez cały rok!

O czym trzeba pamiętać, biorąc udział w imprezie?

Osoby, które biorą udział w imprezie nie muszą spełniać żadnych specjalnych warunków. Nie obowiązuje żaden konkretny strój, choć warto ubrać się wygodnie i mieć buty zapewniające stabilne podparcie. Bezwzględnie obowiązującą zasadą jest też stuprocentowa trzeźwość – w imprezie na strzelnicy nie mogą wziąć udziału osoby będące pod wpływem alkoholu, środków odurzających czy leków psychotropowych. Każdy z uczestników musi też zapoznać się z regulaminem i przestrzegać go. Koniecznie musicie słuchać wszystkich moich poleceń.

Tarczę ze swoimi pierwszymi wynikami musisz zabrać ze sobą i pochwalić się wynikami.
Na sam koniec zabawy zadbamy o pamiątkowe zdjęcia!