Drogie Panie,

Jeśli szukacie nowego hobby, które jest pełne emocji, precyzji i… mocy, to strzelnica w Mrągowie czeka na Was z otwartymi ramionami!

Oto kilka powodów, dlaczego warto chwycić za broń:

  1. Siła i pewność siebie: Nic tak nie podnosi na duchu, jak świadomość, że potraficie trafić w dziesiątkę.
  2. Relaks i odprężenie: Strzelanie to świetny sposób na pozbycie się stresu i napięcia. Wyobraźcie sobie, że cel to Wasze problemy – i do dzieła!
  3. Precyzja i koncentracja: Doskonałe ćwiczenie dla umysłu, które poprawi Waszą koncentrację i zdolność do skupienia na zadaniu.
  4. Nowe umiejętności: Nauka posługiwania się bronią to nowa, fascynująca umiejętność, która doda Wam pewności siebie.
  5. Koleżanki do boju: Idealny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółkami!

W strzelectwie nie jest niezbędny sokoli wzrok, czy nadprzyrodzone zdolności. Podczas strzelania jednym z najważniejszych punktów jest koncentracja, odpowiednia postawa strzelecka, oraz sam moment przy pociągnięciu za język spustu. Czyni to ten rodzaj aktywności dostępnym prawie dla każdego. Chociaż strzelanie kojarzone jest z męskim sportem, na strzelnicy możemy spotkać wiele kobiet. Przy czym przekonałem się już wiele razy, że to Panie często wpędzają mnie w kompleksy.

„Celuj w Księżyc, bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd.”

Czekam na Was na strzelnicy od wtorku do czwartku.
Na zdjęciach moja wspaniała klientka Pani Joanna, która ostatnio odwiedziła strzelnicę! Niezmiernie cieszę się, że trening sprawił jej ogromną radochę. Dziękuję za zaufanie 😎

strzelanie dla kobiet

kobieta na strzelnicy

korzyści strzelania dla pań